Print deze pagina
Email deze pagina
Werken in het buitenland
Zakelijke cultuurtraining voor een optimale performance op uw nieuwe bestemming
Het KIT en Language Partners hebben veel ervaring in het voorbereiden van zakenmensen die worden uitgezonden naar het buitenland. Onze cultuurtrainingen richten zich op het verwerven van kennis en inzicht in de plaatselijke culturen. Bovendien leren de cursisten goed naar zichzelf te kijken. Een absolute voorwaarde om met succes cultuurgebonden verschillen te kunnen overbruggen.
Ken het land. Ken uzelf. Maak een actieplan.
De specifieke taken die de cursist moet gaan uitvoeren, zijn de leidraad voor deze training. Landenspecialisten van het KIT geven u nuttige (achtergrond)informatie over de historie, de religie, de politiek en de manier van werken in het land van bestemming. Consultants met een zakelijke achtergrond en trainers werken met de deelnemer aan een persoonlijk ontwikkelings- en actieplan. Met slechts één doel: een optimale performance in de nieuwe werkkring.
Drie trainingen voor een optimale performance
Alle trainingen zijn bedoeld om inzicht te krijgen in de manier van zakendoen in een specifiek land. Daarnaast wordt de deelnemer geholpen bij het overbruggen van de verschillen tussen de eigen managementstijl en die van zijn lokale collega’s, klanten en toeleveranciers. Language Partners organiseert in samenwerking met het KIT een drietal trainingen.
Eendaagse training:
- Analyse van de toekomstige taak en situatie in het land van bestemming
- Reflectie op de eigen managementstijl en competenties
- Overzicht van de politieke en sociaal economische achtergronden
- Inzichten in management-, onderhandelings- en werkstijlen
- Persoonlijk ontwikkelings- en actieplan om vanaf dag één effectief te opereren.
Tweedaagse training:
Alle onderwerpen van de eendaagse cursus, aangevuld met:
- Analyse van alle betrokken belanghebbenden en hun positie
- Leiderschap en managementstrategieën
- Teambuilding, vergaderingen en besluitvormingsprocessen
- Organisatiestructuur en organisatieontwikkelingen
- Tweedaagse Regionale training
- Speciaal voor werknemers die in meerdere landen actief moeten zijn.
- Keuze uit 2 of 3 landen per regio.
De onderwerpen uit de eendaagse training worden in deze training
per land behandeld.
Verleg uw grenzen vandaag nog
Alle interculturele docenten van de zakelijke cultuurtrainingen van Language Partners / KIT zijn ervaringsdeskundige als expat. Zij kunnen u goed voorbereiden op het verleggen van de grenzen. Dus wilt u goed (blijven) performen? Neem dan vandaag nog contact op met Language Partners.



Algemeen
Sociëteit Amicitia
Centrum: Dam 27
Vestiging Den Haag
Landgoed Holthurnse Hof
WTC Rotterdam
Gebouw 'Pas de Deux'